اطلاعیه برگزاری کلاس های آنلاین مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اطلاعیه برگزاری کلاس های آنلاین

   
نوشته شده توسط مدیر سایت   
جمعه, 29 فروردین 1399 ساعت 12:47

بخشنامه مؤسسه آموزش عالی شفق پیرامون لزوم برگزاری کلاس ها از طریق سامانه آموزش آنلاین:


sh991            sh992

 

به اطلاع کلیه دانشجویان و اساتید ارجمند می رساند، با توجه به شروع کلاس های آنلاین از طریق سامانه skyroom، لازم است جهت ورود به کلاس موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:


- جهت ورود به سامانه، بایستی نسخه بروز شده یکی از مرورگرهای کروم، فایرفاکس، اپرا یا سافاری(برای سیستم‌عامل iOS) روی دستگاه شما نصب باشد. در غیراینصورت برای استفاده از امکانات اسکای روم با مشکل مواجه خواهید شد. توصیه ما استفاده از مرورگر کروم می باشد.

 

- پس از باز کردن مرورگر گوگل کروم، لینک ارائه شده توسط استاد ارجمند (مربوط به هر درس که در گروه های واتساپی قرار داده شده) را در نوار آدرس کپی نمایید تا صفحه ورود به کلاس نمایش داده شود. دانشجویان عزیز با انتخاب گزینه میهمان می توانند وارد کلاس شوند. پس از ورود نام و نام خانوادگی خود را جهت مشاهده استاد در کلاس، تایپ نمایید.

 

- کلیه کلاس ها مطابق برنامه قبلی انتخاب واحد برگزار خواهد شد. در صورت تغییر ساعت، توسط اساتید ارجمند در گروه اعلام خواهد شد.


- حضور و غیاب توسط اساتید طبق نام و نام خانوادگی وارد شده انجام خواهد شد.


- قبل از شروع کلاس، نسبت به آماده سازی امکانات لازم و تست ورود اقدام نمایید تا در صورت بروز مشکل، فرصت کافی جهت رفع اشکال وجود داشته باشد.

 

sh993

 

فیلم آموزشی نحوه ورود به کلاس آنلاین

 

 

 

آخرین بروز رسانی در جمعه, 29 فروردین 1399 ساعت 13:44